Розділи:

Мітки:

Презентація до 100 річниці Української революції 1917-1921рр

Image may contain: text


Презентація унікального документального фільму, фотолітопису та фотовиставки з нагоди 100 річниці Української національної революції 1917-1921 років. Відвідувачі побачили унікальні кадри та фотографії з закритих архівів СРСР, недоступних широкому загалу.
Хроніка та фотографії зосереджуються на подіях історії України початку ХХ ст., які дають відлік новітнім сторінкам боротьби за свободу і незалежність українського народу

Організатори: Всеукраїнське товариство «Меморіал» ім. Б. Стуса, Національна світлинотека
"Українська Мить", Мистецький фонд імені Короля Данила, Благодійний фонд «Відродження
України». Видавничий Дім «Ін Юре».

 

"Цього року ми відзначаємо століття Української національної революції 1917-1921 років. У ті важкі часи українці вперше за майже трьохсотлітню історію використали шанс реалізуватися як державна нація.. .Героїзм та жертовність борців за волю України сьогодні також допомагають нам в обороні державної самостійності та демократії. У багатьох геополітичних аспектах ми є свідками повторення ситуацій сторічної давності. Вкотре українцям доводиться боротися за свою державність на різних фронтах, однак тепер на нашому боці омитий кров'ю героїв неоціненний досвід минулих поколінь і підтримка міжнародних партнерів", — наголошує на важливості вшанування пам'яті Української національної революції! 917-1921 років у передньому слові до фотолітопису "ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ДОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І ВОЛЮ, ЗА НАРОД" Степан Кубів, перший віце-прем'єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі України, голова Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса.
 

Про організаторів:


Всеукраїнське товариство «Меморіал» ім.В.Стуса є однією з найдієвіших громадських організацій столиці. Київський «Меморіале нараховує більше 400 членів різного вік}1 та соціального стану. Членами «Меморіал}1» є професори, пенсіонери, студенти, робітники і службовці, журналісти і інженери, політичні і громадські діячі. Основними напрямками діяльності Київського «Меморіалу>> є дослідницький і просвітницький. Товариство займається дослідженням репресій і геноциду українського народу в 20 ст. Результатами дослідницької роботи стали десятки публікацій, віднайдено масу архівних документів.

 


Національна світлинотека «Українська мить»— це проект сучасної веб-
платформи якісного українського візуального контенту, створеної з метою утвердження української ідентичності та популяризації фотографії як мистецтва. Ми прагнемо стати найбільшим інтернет-ресурсом, де знаходяться фотографії будь-якої тематики про Україну, її культуру, традиції, духовність, історію та сучасність.

 


Мистецький фонд імені Короля Данила засновано 9 січня 2007 року за
ініціативи Степана Кубіва, Мирослава Отковича та Володимира Турецького. Метою фонду є реалізація творчих і національно-культурних інтересів, підтримки і розвитку мистецтва, популяризації духовних і творчих цінностей. Фонд займається втіленням та підтримкою національно значущих проектів у галузі культури, мистецтва, історії, науки та освіти. Фонд займається виданням наукових досліджень, альбомів, атласів, май, ілюстрованих каталогів, журналів та альманахі, проведенням мистецьких, наукових та освітніх заходів,

 


Благодійний фонд «Відродження України» є благодійною організацією, створеною з метою сприяння практичному здійсненню програм, спрямованих на інтеграцію України до Європейського Союз}1, поглиблення співпраці України з Європейським Союзом та іншими іноземними і міжнародними інституціями в усіх сферах гуманітарної; законодавчої, економічної та науково-технічної співпраці, сприяння реалізації гуманітарних проектів спрямованих на побудову в Україні збалансованої економіки та ефективного громадянського, суспільства, а також підтримка ініціатив з розробки та втілення програм, що спрямовані на підвищення боєздатності та ефективності Збройних сил України, правоохоронних органів та інших військових формувань України, поліпшення соціально-економічного становища працівників правоохоронних органів, військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань України, а також членів їх сімей.

 


Видавничий Дім «Ін Юре» - провідне українське видавництво у сфері
юридичної літератури, метою якого є сприяння розвитку правової культури та підвищенню рівня професійної кваліфікації громадян, які прагнуть отримувати знання у сфері юриспруденції. За більш ніж 20 років досвіду роботи видавництва на ринку юридичної літератури під торговою маркою «Ін Юре>> вийшло понад 10 000 видань юридичної тематики загальним тиражем близько 10 000 000 примірників.