Якщо Ви бажаєте отримати літературу поштою (безготівковий розрахунок).

Після того, як Ви відправили замовлення до відділу продажу видавництва, вказавши найменування та кількість літератури, наш менеджер виставляє Вам рахунок по факсу або за електронною адресою (переконайтесь, будь ласка, що Ваші контактні дані потраплять до менеджера). Вартість поштових послуг включається до рахунку. Після сплати рахунку, замовлена Вами література відправляється на поштове відділення за вказаною в замовленні адресою.

Якщо Ви бажаєте забрати літературу у видавництві

(безготівковий розрахунок).

Після того, як Ви відправили замовлення, вказавши найменування та кількість літератури до відділу продажу видавництва, наш менеджер виставляє Вам рахунок по факсу або за електронною адресою (переконайтесь, будь ласка, що Ваші контактні дані потраплять до менеджера). Після сплати рахунку, замовлена література чекатиме на Вас з 09:00 до 17:00 (13:00-14:00 – перерва) в робочі дні у відділі продажу видавництва за адресою м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21.

Доставка здійснюється за рахунок замовника:

  • через відділення ДП "Укрпошта",
  • через відділення ТОВ «НОВА ПОШТА».

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до менеджерів відділу продажу за телефонами: (044) 537-51-11, (044) 537-51-05.