Posts:

Tags:

Презентація видання «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17-ти книгах

Slide_6

21 грудня у Національній асоціації адвокатів України відбулась офіційна презентація видання «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17 книгах. У ньому міститься нормативно-програмні матеріали щодо складення кваліфікаційного (адвокатського) іспиту, орієнтовні відповіді на питання усного іспиту за основними напрямами, що визначені у Програмі складення кваліфікаційного іспиту, затвердженій рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 року № 68, а також зразки складення процесуальних документів, які включені до програми письмового кваліфікаційного іспиту.

Видання підготовлено провідними науковцями Вищої школи адвокатури НААУ, членами Громадської організації «Ліга професорів права», практикуючими адвокатами, вченими у сфері права.

Видання буде корисним для осіб, що готуються до складення кваліфікаційного (адвокатського) іспиту, практикуючим адвокатам, помічникам та стажерам адвокатів, адвокатам, які поновили свою діяльність та широкому читацькому загалу, якому цікава проблематика діяльності адвокатури.

Придбати видання можно за посиланням http://inyure.ua/ua/store/books/ispyt/ або звернутись у Видавничий дім «Ін Юре»:  (044) 537-51-11, 537-51-05, e-mail: sales@inyure.ua; peredplata.inyure@gmail.com
Вартість набору становить 3000 гривень.