Розділи:

Мітки:

Презентація до 100 річниці Української революції 1917-1921рр

Image may contain: text


Презентація унікального документального фільму, фотолітопису та фотовиставки з нагоди 100 річниці Української національної революції 1917-1921 років.

Презентація видання «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17-ти книгах

Slide_6

21 грудня у Національній асоціації адвокатів України відбулась офіційна презентація видання «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17 книгах. У ньому міститься нормативно-програмні матеріали щодо складення кваліфікаційного (адвокатського) іспиту, орієнтовні відповіді на питання усного іспиту за основними напрямами, що визначені у Програмі складення кваліфікаційного іспиту, затвердженій рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 року № 68, а також зразки складення процесуальних документів, які включені до програми письмового кваліфікаційного іспиту.

Завершення роботи над виданням «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17-ти книгах

Видавничий Дім «Ін Юре» повідомляє про завершення роботи над виданням «Кваліфікаційний (адвокатський) іспит» у 17-ти книгах, яке підготовлене Вищою школою адвокатури НААУ, та є комплексним навчальним посібником та довідковим виданням, присвяченим питанням складення кваліфікаційного (адвокатського) іспиту.

Готується до друку книга "Стандарти адвокатури"

https://inyure.ua/files/magazines/covers/middle/1478774073_73.jpg

Видавничий Дім «Ін Юре» повідомляє: готується до друку книга "Стандарти адвокатури".
Щойно книга нідійде у продаж, її можна буде придбати за посиланням в нашому інтернет-магазині https://inyure.ua/store/books/st_adv/

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ctrl →
Наступна